Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
Ağız ve Diş Sağlığı
Dizi
Film
Flim - Dizi - Sinema
Gündem
Kadın
Komik Video
Oyun
Program
Saglık
Yemek Tarifleri
Bebekler için bitkisel uyku çayları
Bebekler için bitkisel uyku çayları
Bu yazı 487 kez okundu.
8 Ağustos 2013 01:00 tarihinde eklendi

Bebekler için bitkisel uyku çayları

Uykunun düzenli ve sağlıklı olması hepimiz açısından önemli bir faktördür, ancak henüz büyüme ve gelişme çağında olan çocuklar için sağlıklı uyku daha önemli bir hal alıyor, sebebi de çocukların uyurken büyümesidir. Bazı çocuklar geceleri uyumamakta çok ısrarcı olur ve düzenli bir uykuya sahip olamadıkları içinde uykunun faydalarından da yararlanamazlar ve hem gelişimlerinde hem de büyümeleri bir takım aksaklıklar meydana gelebilir. Çocuklarda uyku bozukluğunu giderek olan bitkisel uyku çaylarının tarifini sizler içi makalemizde devamında açıkladık, buyurun bebek için uyku çayları.

bebeklere-bitkisel-uyku-cayi-tarifleri

Bebeklere bitkisel uyku çayı tarifleri

Yatıştırıcı, sakinleştirici, sinirli ve hassas olan çocuklarınn uykuya dalmasını kolaylaştırıcı uyku yapan bitki çaylarının başında mine bitkisi gelmektedir. Mine bitkisinin çocukları uyutmada çok etkili olduğunu denediğimiz zaman göreceksiniz. Teskin edici özelliği sayesinde çocukların hemen uykusunu getirir ve tüm gece boyunca rahat uyumalarını sağlar.

Limon yaprakları da sinirli ve hassas çocuklar üzerinde çok etkili olmaktadır. Limon yapraklarından hazırlanan bitki çayı çocukların uykuya dalmasını kolaylaştırır ve tıpkı o da mine çayı tüm gece deliksiz uyutur. Ağlaması susmayan bebeklerde ise papatya çayı kullanılmalıdır. Aynı zamanda papatya, lavanta, şerbetçi otu ve limon karışımından hazırlanacak banyo suyuyla çocukları yıkamakta da çok etkili bir çözüm yoludur.

Bir önceki Bilgisayar ekranına yukarıdan bakın başlıklı konumuzda alın masajı, aydınlatma ve baş ağrıları hakkında bilgiler sunulmuştu.

Etiketler: bebekler için uyku çayı, bebekler için uyku verici çaylar, bebekler için uyku yapan çaylar, bebeklere bitkisel uyku çayı tarifleri, çocuklarda uyku yapan bitki çayları, çocukları uyutan bitki çayları, çocukların uykusunu geitrne bitki çayları
Yazar
Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yap

Sohbet Girisi
Reklam
Anket

Yeni Sitemizi Nasıl Buldunuz

Sonuclar

Loading ... Loading ...
Yasal Uyarı
uyariSitemizde yer verilen tüm videolar video paylaşımm sitelerinden alınmaktadır.Videolara yapılan yorumlardan ve video içeriğinden sitemiz yada site yöneticilerimiz sorumlu tutulamaz. Sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerik için sikayet(at)lakirdi.com email adresimize video ismi ve adresiyle isteğinizi bize iletebilirsiniz.

Sayfalar

  • Sohbet
  • Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır. Lakirdi Sohbet Chat Odaları
    Web Hosting